Logo  
PROFIL
Tyres&Equipment je oborový časopis kategorie B2B, který přináší informace o pneumatikách a protektorech, servisní a garážové technice a autopříslušenství. Zaměřuje se na tři klíčové oblasti: pneumatiky a prodejní a servisní síť, garážové vybavení a automobilové komponenty.

Tyres&Equipment je distribuován v exkluzivní síti pneuservisů po celé ČR zdarma. Vychází čtvrtletně a oslovuje tři hlavní subjekty: výrobce, velkoobchodní společnosti a pneuservisy. Redakční a obsahová skladba se zaměřuje na výrobce a dovozce, velkoobchod a provozovatele prodejní a servisní sítě, a to v segmentu pneumatik, servisního a garážového vybavení a automobilových komponentů.

Tyres&Equipment vychází každý třetí měsíc. Tato periodicita umožňuje velmi pečlivé mapování jednotlivých oborových skupin. Hlavní obor – pneumatiky jsou zastoupeny následovně: č. 1+2 – Letní pneumatiky, č. 3+4 – Zimní pneumatiky.

Tyres&Equipment se věnuje nejen produktům, ale také službám – pneuservisní síti s důrazem na domácí problematiku. Základem je úzká komunikace s významnými subjekty na trhu v celém oboru. Speciální pozornost je věnována formou reportážního zpravodajství významným výstavám a veletrhům v průběhu roku – Autopromotec Bologna (servisní a garážové vybavení), Reifen Essen (pneumatiky a vybavení), Autotec/Autosalon (pneumatiky a vybavení).

Tyres&Equipment je exkluzivně a zdarma distribuován dovozcům pneumatik, velkoobchodním společnostem, pneuservisům v celé ČR, nejvýznamnějším autodopravcům, dealerům osobních a nákladních vozidel, výrobcům a prodejcům servisní a garážové techniky, automobilových komponentů a příslušenství a státní správě.

– aktuální témata a pravidelné rubriky
– cílená a adresná distribuce zdarma
– kvalitní tisk
– bonusový program pro VIP klienty
– formát A4